POBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

Firmy Odwiedzające zapraszamy na recepcję POLSHOES w celu rejestracji.
Do rejestracji wystarczy wizytówka firmy lub pieczątka.
Wszystkim Odwiedzającym zapewniamy bezpłatny parking na terenie EXPO Kraków.

Godziny odwiedzin :  09.00 – 17.00

ZOBACZ PLAN PARKINGÓW

argi Dni Obuwia POLSHOES to najważniejsze targi biznesowe dla branży obuwniczej i skórzanej  w Polsce. Odbywają się regularnie od 2006 roku wiosną i jesienią w wybranych miastach w Polsce. Targi POLSHOES są idealną platformą do poznawania i odkrywania rynku, tworzenia nowych kontaktów, poszerzania profesjonalnej sieci i wiedzy oraz śledzenia trendów obuwniczych. Targi POLSHOES pozwalają dotrzeć do właściwych ludzi, produktów i usług i inspirują do odkrywania nowych możliwości.
W Krakowie przygotowujemy ekspozycję na powierzchni 5000 m2 w nowoczesnym obiekcie targowym EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. 

Profil Wystawców:
obuwie męskie, obuwie damskie, obuwie dziecięce, obuwie sportowe, kapcie,obuwie BHP, obuwie wojskowe, pielęgnacja obuwia, dodatki do obuwia, galanteria - torby, portfele, paski, komponenty do produkcji obuwia, maszyny i urządzenia, instytucje sektorowe.

Do odwiedzenia targów zapraszamy :
* Detalistów 
* Hurtownie
* Sieci handlowe
* Centra handlowe
* Sklepy online
* Grupy zakupowe
* Spółki handlu zagranicznego 
* Firmy eksportowe i importowe

Zapraszamy również projektantów, osoby zainteresowane stworzeniem własnej kolekcji lub marki oraz wszystkich mających ciekawe pomysły związane z produkcją i sprzedażą obuwia, pragnących je realizować i rozwijać.